Aktuality

Ústav pro hospodářskou úpravu lesů
Brandýs nad Labem

INFORMACE O LESÍCH www.uhul.cz
поздравления с новорожденным

Akreditační řízení pro privátní poradce v oblasti lesnictví v roce 2015 – 13. Kolo

Ministerstvo zemědělství a Ústav zemědělské ekonomiky a informací (ÚZEI) vyhlašují  na základě „Směrnice Ministerstva zemědělství č.j. 214610/2012-MZE-17013 ze dne 12. 2. 2013 o akreditaci poradců a jejich vedení v Registru poradců akreditovaných Ministerstvem zemědělství“ (dále Směrnice) akreditační řízení pro privátní poradce v oblasti lesnictví.
 
Průběh akreditačního řízení:
 
1. Příjem přihlášek – od 29. dubna do 13. května.
Přihlášky zasílejte pouze poštou nebo doručte osobně na adresu: ÚZEI, odbor poradenství a vzdělávání, Mánesova 75, 120 00 Praha 2 – Vinohrady (s datem razítka podatelny ÚZEI nebo převzetí nejpozději 13. 5. 2015). Přihláška k akreditaci poradců - oblasti lesnictví, ke stažení ZDE.
 
2. Informace o zařazení do akreditačního řízení bude žadatelům zaslána elektronickou poštou do 15. května 2015.
 
3. Akreditační projekt - součástí akreditačního řízení je povinnost vypracovat akreditační projekt podle stanovené metodiky, ke stažení ZDE, na schválené téma, vztahující se ke zvolené oblasti akreditace „lesnictví“.
Téma a název projektu je nutné před podáním přihlášky k akreditaci konzultovat s Martinem Polívkou, DIS. (telefon 490 522 236 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ). Správce Registru žadatelů o akreditaci potvrdí téma i název mailem po obdržení přihlášky. 
Žadatel doručí vypracovaný projekt do 29. května 2015 Správci Registru, který zajistí jeho posouzení dvěma oponenty.
 
4. Obhajoba akreditačního projektu se uskuteční před akreditační komisí v Ústavu zemědělské ekonomiky a informací v Praze v termínu 24.6. -25. 6. 2015 – termín bude upřesněn. Po úspěšném absolvování akreditačního řízení bude poradci akreditovaná oblast zapsána do Registru a poradce obdrží certifikát s vyznačením oblasti lesnictví.
 
Výtah ze Směrnice: plné znění ZDE