Volná místa

Ústav pro hospodářskou úpravu lesů
Brandýs nad Labem

INFORMACE O LESÍCH www.uhul.cz
поздравления с новорожденным

Mzdová účetní – ústředí Brandýs nad Labem

Náplň práce: zajišťování agendy zpracování platů a cestovních náhrad.

Nástup: duben 2017 nebo dle dohody

Požadavky:
  • SŠ ekonomického směru výhodou;
  • praxe v oboru;
  • aktivní pracovní nasazení a schopnost samostatné práce;
  • občanská bezúhonnost.
  • Praxe ve státní správě a znalost SW VEMA  vítána.

Nabízíme:
  • pružnou pracovní dobu;
  • 5 týdnů dovolené na zotavenou;
  • dotované stravenky;
  • moderní a technicky dobře vybavené příjemné pracovní prostředí;
  • možnost ubytování;
  • platové ohodnocení dle zákona č. 262/2006 Sb. v platném znění  a nař. vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění (po zapracování možnost osobního příplatku a mimořádných odměn);

Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav