Volná místa

Ústav pro hospodářskou úpravu lesů
Brandýs nad Labem

INFORMACE O LESÍCH www.uhul.cz
поздравления с новорожденным

Finanční účetní – ústředí Brandýs nad Labem

Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav.

Náplň práce:
  • Samostatný výkon odborných prací v rámci svěřené agendy spojené s kompletním zaúčtováním bankovních, případně pokladních operací.

Požadujeme:
  • minimálně SŠ, nejlépe ekonomického směru;
  • praxi v oboru;
  • aktivní pracovní nasazení a schopnost samostatné práce;
  • organizační schopnosti;
  • občanskou bezúhonnost.

Praxe z rozpočtové sféry vítána.

Nabízíme:
  • možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání;
  • 5 týdnů dovolené na zotavenou;
  • pružnou pracovní dobu;
  • platové ohodnocení podle zákona č. 262/2006 Sb. v platném znění a nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění.

Nástup možný od října 2017