Volná místa

Ústav pro hospodářskou úpravu lesů
Brandýs nad Labem

INFORMACE O LESÍCH www.uhul.cz
поздравления с новорожденным

Operátor informačních a komunikačních technologií – ústředí Brandýs nad Labem

Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Náplň práce:
  • řešení požadavků klientů v oblasti podpory IT a odpovědnost za jejich procesování;
  • zpracování požadavků, schopnost stanovit si priority;
  • řízení životního cyklu incidentů, eskalace;
  • řešení požadavků uživatelů a dodavatelů;
  • řešení technických problémů přes nástroje vzdálené podpory;
  • instalace a konfigurace systémového a programového vybavení.

Nabízíme:
  • možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání;
  • 5 týdnů dovolené na zotavenou;
  • pružnou pracovní dobu;
  • stravenky a další zaměstnanecké benefity;
  • platové ohodnocení podle zákona č. 262/2006 Sb. v platném znění a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění;

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání, IT zaměření výhodou;
  • jakákoliv praxe v oblasti IT podpory uživatelů;
  • obecný technický přehled v IT technologiích a základy sítí;
  • zájem učit se novým věcem, aktivní přístup k práci;
  • výborné komunikační dovednosti;
  • angličtina – schopnost čtení technických návodů;
  • zájem pracovat v prostředí organizace veřejné správy.

Nástup: únor-březen 2018 (dle vzájemné domluvy)