Volná místa

Ústav pro hospodářskou úpravu lesů
Brandýs nad Labem

INFORMACE O LESÍCH www.uhul.cz
поздравления с новорожденным

Analytik/metodik – ústředí Brandýs nad Labem

Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Pracovní náplň:

  • analýza procesů ve stávající analogové (papírové) podobě;
  • aktualizace procesů v návaznosti na provoz a legislativu;
  • hledání slabých míst v procesech;
  • návrh elektronických workflow jednotlivých agend (spisová služba, došlá pošta, smlouvy, objednávky, faktury, aj.);
  • komunikace s dodavatelem SW a koncovým uživatelem, (návrhy na zapracování změn/úprav);
  • vyhodnocování zpětných vazeb od koncových uživatelů;
  • spolupráce s jinými útvary, zodpovědnost za dodržování termínů;
  • tvorba manuálů, školení pracovníků.

Nabízíme:

  • možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání;
  • 5 týdnů dovolené na zotavenou;
  • pružnou pracovní dobu;
  • zaměstnanecké benefity.

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání;
  • samostatnost, flexibilita, tvůrčí myšlení;
  • řidičský průkaz skupiny „B“.

Nástup: dle vzájemné dohody.