Naše činnost
logo nazvem
поздравления с новорожденным

Novinky

Datum vložení: 29. 6. 2021
V současné době probíhájí zásadní změny v aplikaci Mobiles SSL (přeprogramování, změny procesů). V důsledku změn je poslední testovací verze nefunkční.
Datum vložení: 19. 1. 2021
V současné době probíhá přeprogramování aplikace. V důsledku změn je prozatím nefunkční režim off-line.
Datum vložení: 6. 8. 2019
Nová verze Mobiles SSL 1.2.5
Na webu ÚHÚL (Zařízení a instalace SW - Distribuce aplikace a její instalace) je dostupná nová verze aplikace Mobiles SSL (1.2.5), určená pro betatestování. V této verzi byly opraveny časté pády aplikace na některých typech zařízení.
Datum vložení: 20. 9. 2017
Nová verze Mobiles SSL 1.2.1
V Google Play je dostupná nová verze aplikace Mobiles SSL (1.2.1), určená pro betatestování. V této verzi byly opraveny časté pády aplikace a došlo k úpravě funkcí stahování dat pro práci v režimu off-line. Byla rovněž vytvořena nová úloha "SSL 2017 - verze pro Q3-4 2017", která obsahuje větší spektrum mapových vrstev.
 
Datum vložení: 16. 6. 2016
Bylo zahájeno testování aplikace Mobiles SSL
ÚHÚL testuje vytvořenou aplikaci prostřednictvím svých zaměstnanců. Cenné podněty však jistě přinese přímé testování aplikace pracovníky OSSL. V tomto smyslu byla na krajské úřady zaslána žádost o spolupráci, která bude postoupena na ORP. Ukončení testování se předpokládá do 31. 12. 2016.
Za předpokladu, že se chcete podílet na testování a zdokonalování aplikace a Váš úřad má k dispozici odpovídající mobilní zařízení (nebo je ochoten jej zakoupit), kontaktujte ÚHÚL na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Aplikace je poskytována v rámci podpory výkonu státní správy lesů bezplatně, stejně jako přístup k datům pro aplikaci prostřednictvím portálu eAGRI a lze ji testovat ihned po registraci mobilního zařízení a instalaci aplikace.
Připomínky k aplikaci, popř. návrhy na její rozvoj předávejte ÚHÚL formou emailové zprávy, zaslané na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Do předmětu této zprávy uveďte, zda se jedná o připomínku, či návrh na rozvoj. Vaše podněty budou vyhodnoceny ÚHÚL a v případě jejich relevance budou využity při dalším rozvoji aplikace.