Naše činnost
logo nazvem
поздравления с новорожденным

Chyby a závady

Při užívání aplikace mohou být objeveny chyby, popř. může dojít k závadě na funkci některých prvků (např. z důvodu práce na zdroji dat LHP/LHO). Je nezbytné nejdříve vyloučit možnost chyby nebo poruchy na straně uživatele mobilní aplikace (např. špatné nastavení mobilního zařízení popř. jeho porucha). Po vyloučení možnosti chyby na straně uživatele mobilního zařízení lze nahlásit chybu či poruchu na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
 
Posouzení závažnosti chyby, či poruchy, je vyhrazeno ÚHÚL. Podrobnosti o nahlášených chybách, popř. jiných problémech s aplikací, najdete níže, a to včetně uvedení předpokládané doby jejich odstranění.
 
4. 12. 2017
Webová služba KN
V rámci proběhlé aktualizace webových služeb ČÚZK došlo ke zrušení některý linek, jejichž prostřednictvím jsou předávána data do aplikace Mobiles SSL. Z tohoto důvodu nejsou nyní v aplikaci dostupné výpisy z katastru nemovitostí.
ÚHÚL nyní řeší nápravu vzniklé situace.
 
15. 06. 2017
Sdělení k upgrade na Android 7 a vyšší
U zařízení s nižší verzí Android (5, 6), které nabízí aktualizaci operačního systému na vyšší verzi, je možné provést upgrade na Android 7 a vyšší. Problémy se šifrováním úložiště jsou již vyřešeny.